room Dramik a Jungle

Welcome in The room Dramik a jungle ...

ADMINISTRATIVA www.lide.cz

Pravomoce administrátorů a uživatelů

Pravomoce administrátorů a uživatelů

Kdo je dočasný správce, jaké má pravomoce a jak se jím mohu stát?

Dočasný správce je uživatel, který dostal tuto funkci od vyššího správce než je on sám (u stálých místností), anebo mu ji přidělí systém (u dočasných místností). Dočasný správce zastupuje SS v jeho nepřítomnosti. Udržuje pořádek ve svěřené místnosti. DS nesmí svých práv zneužívat.

Dočasným správcem může být pouze uživatel, který má nachatováno 200 hodin.

Kdo je stálý správce, jaké má pravomoce a jak se jím mohu stát?

Stálý správce se stará o chod a pořádek místnosti. Mezi jeho pravomoce patří mazání textů v místnosti, vyloučení uživatele z místnosti, a to i bez dohody s ostatními SS. Po dohodě s ostatními SS má právo i na změnu popisu a pozadí místnosti. Stálým správcem se může uživatel stát na žádost většiny SS z příslušné místnosti nebo po založení a následném ustálení své dočasné místnosti. Stálý správce může vyhodit i uživatele, který porušuje pravidla Lidé.cz (např. erotika v profilu apod.).

Stálým správcem místnosti může být pouze uživatel, který má nachatováno více jak 150 hodin.

Kdo je administrátor, jaké má pravomoce a jak se jím mohu stát?

Administrátor chatu se stará o chod a pořádek celého serveru Lide.cz. Administrátor řeší určité problémy v místnostech , fórech atd. Administrátor chatu se stará o místnosti, fotografie, fora , srazy, smajlíky, atd. na serveru Lide.cz. Funkce administrátora není určena pro běžné uživatele. Administrátor je zaměstnancem nebo spolupracovníkem Seznamu.cz ,a.s.

Kdo je to VIP host, jaké má pravomoce a jak se jím mohu stát?

VIP host je uživatel, který byl čestným hostem administrátora v moderované místnosti. Funkce VIP hosta je pouze pro hosty administrátora.

Žádné komentáře
 
=23=